Monika Nemcová

Tvorba nového webu

Nový web od návrhu až po realizáciu

Chcete, aby vaše podnikanie pracovalo pre vás?
Vytvorím pre vás novú webovú stránku na mieru, ktorá bude spĺňať požiadavky vás a vášho podnikania. Webová stránka má byť pre vaše podnikanie prínosom a takto k vašej webovej stránke budem pri tvorbe pristupovať.

Je pravdou, že webová stránka zvyšuje dôveryhodnosť spoločnosti, prispieva ku konkurencieschopnosti na trhu a šetrí čas.
Tak, prečo ju nevyužiť?!

Tvorba nového webu od 350€

Čo je súčasťou nového webu?

WEB MINI

od 350€

WEB ZÁKLAD

od 650€

WEB PREMIUM

od 850€

*Uvedené ceny sú orientačné. Každý web je jedinečný (má iný vizuál, zložitosť a iné funkcie), preto je najlepšie si rezervovať online stretnutie, na ktorom si rozoberieme všetky detaily webu a pripravím odhadovanú cenovú ponuku pre vás.

Doplnkové služby

Po vytvorení webovej stránky si môžete zakúpiť balíček Starostlivosť o web. Súčasťou je aktualizácia pluginov, vrátane plateného pluginu – Elementor Pro. 

Len pre weby mnou vytvorené!

Budete tak mať istotu, že váš web bude naďalej v poriadku. 

Ako si vybrať vhodný rozsah webu?

Ak ste ešte žiadny web netvorili je pomerné ťažké rozhodnúť sa, aký rozsah webu zvoliť. Záleží to od viacej faktorov, ako napríklad koľko aktuálne chcete investovať do nového webu a tiež čo od neho očakávate. 

Preto ponúkam úvodnú nezáväznú konzultáciu, pri ktorej váš problém s rozsahom webu vyriešime. Úvodná konzultáciu k vášmu novému webu je momentálne zdarma.

Tvorba webdizajnu

Priebeh tvorby nového webu

1.

Úvodné stretnutie (online)

 • predstavíte mi projektu a víziu nového webu
 • rozoberieme štruktúru a obsah webu
 • na základe toho vám pošlem pomocný zoznam otázok k tvorbe obsahu

2.

Príprava podkladov

 • pošlete mi fotky a dodatočné materiály na web
 • pošlete mi obsah k webu (nemusí mať štruktúru)
 • zadáte požiadavky na dizajn webu (farebnosť, motívy a podobne)

POTOM, ČO MI ZAŠLETE POTREBNÉ MATERIÁLY

3.

Začínam tvoriť

 • vytvorím viac dizajnových návrhov na mieru
 • dohodneme sa na online stretnutí, kde si ich rozoberieme

4.

Predstavenie návrhu webu

 • predstavenie návrhu a vaša spätná väzba
 • prebratie prvého návrhu vždy odporúčam konzultovať na stretnutí (online) a zvyšné návrhy emailovou komunikáciou alebo podľa dohody.

PO ODSÚLASENÍ DIZAJNVÉHO NÁVRHU

5.

Príprava v plno prúde

 • kúpa hostingu a domény
 • vytvorenie webovej stránky na základe dizajnového návrhu
 • nastavenie webu

6.

Posledné úpravy

 • posledné zhodnotenia webu z vašej strany
 • prípadné úpravy webu na základe vašich požiadaviek

7.

Váš web je hotový

 • odovzdanie webu
 • zaškolenie na základnú obsluhu webu

Najčastejšie otázky a odpovede k tvorbe webovej stránky

Doména je názov vašej budúcej webovej stránky. Hosting je priestor, kde je celý obsah webu umiestený a zároveň aj emailová schránka na doménu. Cena závisí od rozsahu webovej stránky a od aktuálneho cenníka poskytovateľa. Keďže webová stránka bude vašim vlastníctvom a na faktúre budú vaše údaje, platbu hradíte vy. Pri webovej stránky najmenšieho rozsahu je platba za doménu + webhosting od 55€/ročne. Viac informácii nájdete tu: www.websupport.sk. Nemusíte si dopredu kupovať nič, spoločne nastavíme vhodný balíček.

Responzivita je optimálne zobrazenie webovej stránky na všetkých zariadeniach, ako je stolový počítať, notebook, tablet a smartfón. Je dôležitá, aby všetok obsah na webe bol čitateľný a vhodne zobrazovaný, aby návštevník webu neodišiel z neho, pretože je to pre neho rušivé. 

Ak podnikáte musíte mať na pamäti, že súčasťou webu musia byť aj Všeobecné obchodné podmienky a Ochrana osobných údajov (tzv. GDPR), za ktoré si zodpovedáte vy. Ja vám poviem možnosti ich vytvorenia, ale je na vás, aký spôsob si zvolíte. 
Taktiež sa platí doména a hosting od 55€/rok. Platí sa niečo navyše v prípade, ak máte záujem o špecifické požiadavky. Všetko spolu budeme konzultovať.

Áno, budete. 

Dbám na to, aby vaša webová stránka spĺňala potreby vášho podnikania a zároveň vám aj šetrila čas. Pri tvorbe vizuálu som otvorená vašim požiadavkám a námietkam, ale budem rada za rešpektovanie mojich odporúčaní a návrhov, ktoré vychádzajú zo skúseností a praxe. Kladiem dôraz na profesionalitu a preto budem rada, ak sa vzájomne zhodneme na výslednom prevedení. 

Elementor Pro patrí medzi najobľúbenejšie buildre na tvorbu responzívnych webov. Vďaka nemu vám môžem vytvoriť unikátnu webovú stránku na mieru. Všetkým svojim klientom pri tvorbe nového webu dávam licenciu Elementor Pro zdarma, ktorá bežne stojí 59€/ročne.

SSL Certifikátu je určité zabezpečenie pre webovú stránku, ktoré sa dnes už vyžaduje hlavne pre SEO. Vďaka nemu bežia stránky na https a nie http. A váš nový web SSL Certifikát bude mať. 

Váš nový web bude k prehľadávaniu pre vašich klientov do 6-8 týždňov, podľa náročnosti a dodania potrebných materiálov. Tvorba nového webu závisí od viacerých faktorov, ktoré môžu ovplyvniť jej trvanie.

Áno, bude! Všetky mnou vytvorené weby sú tvorené vo WordPresse s Elementorom Pro a je možné ich hocikedy rozšíriť o Blog, E-shop, formuláre, vyskakovacie okná, rôzne prepojenia, ako je členská sekcia (pr: SimpleShop), mailingový systém (pr: MailerLite), platobná brána, objednávací systém a iné. 

Preferujem online stretnutie, ale vo výnimočných prípadoch som ochotná si dohodnúť aj offline stretnutie (Vráble, Nitra, Zlaté Moravce), na ktorom rozoberieme všetky detaily webu. Ak máte záujem o offline stretnutie k webu, tak ma stačí kontaktovať.

Monika Nemcová webdizajn

Vytvorím vám unikátnu webovú prezentáciu. Jednoducho vyplňte nezáväzný kontaktný formulár a ja sa Vám obratom ozvem a spolu rozoberieme možnosti nového webu

Objednať tvorbu nového webu

Po odoslaní vám do emailu príde odkaz na vstupný rozhovor, v ktorom preberieme všetky potrebné náležitosti týkajúce sa webovej stránky. 

Tvorba nového webu od 350€