Monika Nemcová

Konzultácia

k webovej stránke

Konzultácia môže byť investíciou do dlhodobého úspechu webovej stránky a celkového podnikania.

60€ / 1-2 hodiny

Ste podnikateľ/ka so svojou webovou stránkou, no táto cesta vás stála už veľa času a peňazí, a stále nie ste spokojný? Alebo ste podnikateľ/ka, ktorý ešte nikdy nemal svoju webovú stránku, a zvažujete jej vytvorenie, no váhate a neviete, kde začať?

Predstavujem vám svoju špecializovanú konzultačnú službu, ktorá poskytne riešenia pre obe situácie!

V príjemnom a otvorenom dialógu vám vysvetlím každý aspekt vytvárania webovej stránky. Zároveň preskúmam slabé miesta, ktorá vám bránia dosiahnutiu optimálnych výsledkov.

Vaše otázky sú vítané, pretože verím, že spolupráca začína s jasnou a otvorenou komunikáciou.

Investujte do vašej úspešnej online prítomnosti ešte dnes!

Možno, si teraz hovoríte:

alebo

Spoznávate sa?

Tieto a mnoho ďalších pripomienok, či už k aktuálnemu alebo budúcemu webu počúvam veľmi často. Preto som sa rozhodla poskytnúť špecializovanú konzultačnú službu k webovej stránke, aby ste si aj vy ujasnili, čo od webu požaduješ a čo je k tomu potreba. Spolu prídeme na to, aké riešenie je pre vás v momentálnej situácii najvhodnejšie.

Konzultácia k webu

Ponúkam 1-2 hodinovú konzultáciu v hodnote 60€, ktorá vám môže ušetriť čas a peniaze. Konzultácia je vhodná k vášmu aktuálnemu webu alebo ešte len k pripravovanému. Počas konzultácie rozoberieme vašu situáciu a ujasníme si, čo potrebujete a čo naopak nie. Nasmerujem vás na najlepšie možne riešenie práve v tejto chvíli. Rozoberieme si, čo od webu očakávate a ako vám s tým viem pomôcť. Zistíme vaše prekážky, ktoré vám bránia v efektívnom fungovaní webovej stránky.

Po konzultácii budete mať jasno, aké sú možnosti mať web, a ktorá je pre vás a vaše podnikanie najvhodnejšia. Konzultácia nie je vhodná pre rozsiahle e-shopy.

Súčasťou konzultácie je:

Konzultácie k webu

Formulár k objednaniu Konzultácie webu

60€/ 1-2hodiny

Po odoslaní Vám do vašej emailovej schránky príde email, v ktorom si vyberiete vhodný dátum a čas konzultácie. 

Konzultácie môže byť investíciou do dlhodobého úspechu webovej stránky a celkového podnikania.

Monika Nemcová Tvorba webu

Volám sa Monika Nemcová a venujem sa tvorbe unikátnych webových stránok. Moja vášeň spočíva vo vytváraní vizuálnych zážitkov, ktoré zaujmú a potešia.

Verím, že dobrý web nie je len o estetike, ale aj o funkčnosti. Môj prístup k webdizajnu spočíva aj v zdokonaľovaní užívateľskej skúsenosti, aby každý návštevník mal intuitívny prístup k informáciám a pocit, že je na správnom mieste.

Od minimalistických a moderných dizajnov po farebné a kreatívne koncepty – prispôsobím sa vašim preferenciám a potrebám. Každý projekt je pre mňa príležitosťou vyjadriť originalitu.

Vaša webová stránka, vaše pravidlá!