Monika Nemcová

tvorba nového webu

www.tajomstvopleti.sk

Mária Mayush Mikolášová sa venuje problematickej pleti a akné. Pomocou spracovania emócií ukazuje ženám, ako si omladiť pleť a vyriešiť problémy s pleťou. 
Webová stránka je v odtieňoch, ktoré si Mária sama vybrala a ktoré ju reprezentujú, tak isto ako na web aj na soc. sieti. Web pozostáva z niekoľkých podstránok a súčasťou je aj blogová časť, do ktorej Mária pravidelne prispieva svojimi článkami. Pretože ma klientka sama radšej prehľadné a jednoduché weby, tento je v rovnakom štýle, a to príjemne a používateľsky prehľadný. Na úvodnej strane je použitá jej fotografia, spolu s jej časťou loga v pozadí sekcie. Web je prepojený na externý systém na správu a tvorbu predajných stránok a objednávacích formulárov – Kartra, ktorú si Mária vytvorila a spravuje vo vlastnej réžii. 

Referencia

Monika je veľmi šikovná a ochotná. Urobila mi krásny web, za čo som jej veľmi vďačná. Aj keď je čerstvo dorobený, už teraz viem, že konečne bude aj funkčný. Keďže som celkom náročná a mala som vždy len negatívne skúsenosti, táto spolupráca dopadla na 1*. Som naozaj veľmi spokojná a môžem ju len odporučiť. Snažila sa mi vyhovieť s každým mojim „vrtochom“, aby bol web podľa mojich predstáv. Takže smelo do toho😊

Mária Mayush Mikolášová - Tajomstvopleti.sk

Chcete mať aj vy svoj web na mieru?