Monika Nemcová

tvorba nového webu

www.kvetkasobotova.sk

Kvetka pracuje s podvedomím ľudskej mysle pomocou metódy ThetaHealing. Jej webová stránka mala odrážať jej energiu a farebnosť, ktorou žiari. Zadanie na vizuál bolo použiť farebné odtiene: zlatá, ružová a sivá. Webová stránka obsahuje 5 stránok – Domov, O mne, Služby, Referencie a Kontakt. Je vytvorená v redakčnom systéme WordPress za pomoci obľúbeného buildra Elementor Pro, vďaka čomu môže byť webová stránka moderná.

Webdizajn Monika Nemcová 03

Referencia

Monika ma presvedčila hneď na prvom stretnutí, že práve s jej nasadením sa mi konečne podarí svoj web dotiahnuť do úspešného konca. Jej precíznosť, nadhľad, kreativita, trefné otázky a brilantné nápady z nej robia skvelého web-architekta a výsledkom je web, ktorý dokonalo odzrkadľuje nielen hlavnú podstatu mojich služieb, ale hlavne mňa, ako človeka, ktorý za nimi stojí.

Ďakujem ti za zrozumiteľnú a rýchlu komunikáciu, nápaditú grafiku, ochotu naplniť všetky moje požiadavky a v neposlednom rade aj za rolu sprievodcu celým týmto náročným procesom.

Naša spolupráca hotovým webom, ale určite nekončí, Monika má v sebe silnú motiváciu rásť a posúvať svoje služby na vyššiu úroveň a preto verím, že mi bude mať vždy čo odovzdať a prinášať nové kreatívne riešenia. Odporúčam všetkým, ktorí chcú pre seba len to najlepšie.

Chcete mať aj vy svoj web na mieru?